Referencje - O nas

W branży motoryzacyjnej działamy od 1979 roku. Od ponad 30 lat otrzymujemy od Klientów oraz Partnerów cenne dla nas pochwały i słowa uznania. Poniżej zamieszczamy wybrane z nich. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które otrzymaliśmy od naszych Klientów indywidualnych i flotowych.

Mamy nadzieję, że pozwolą one pogłębić lub uzyskać zaufanie do nas i do działań naszej firmy. Opinie naszych Klientów to najlepsze świadectwo dla Toyoty Dobrygowski Sp. z o. o.

Zaufało nam już ponad 11 500 podmiotów gospodarczych: dużych spółek akcyjnych i organizacji, firm z sektora MŚP oraz klientów indywidualnych.

 

 

Jerzy StosiekGrupa Zehnder jest wiodącym producentem asortymentu technicznego wyposażenia budynków. Zehnder Polska Sp. z o.o. – przedstawicielstwo generalne szwajcarskiego koncernu Zehnder Group AG - zajmujące się produkcją i dystrybucją systemów grzewczych, wentylacyjnych i urządzeń do filtracji powietrza jest obecna w Polsce od 10 lat i w początkowym okresie działalności korzystała z usług innych operatorów flotowych. Jako firma działająca na terenie całego kraju, potrzebujemy niezawodnych samochodów dla naszych handlowców oraz pełnej opieki flotowej. Korzystając z wcześniejszych doświadczeń 6 lat temu rozpoczęliśmy współpracę z profesjonalistami firmy Toyota Dobrygowski z Lubina.

Cieszę się, że już od 1 października 2013 roku firma ta będzie miała swój salon w Długołęce, ponieważ pozwoli to na częstszy kontakt z jej pracownikami i umożliwi serwisowanie eksploatowanych w tym regionie aut zgodnie z wysokimi standardami jakie znamy z salonu w Lubinie. Nie bez wątpienia pozostaje również fakt, że Toyota Dobrygowski w Długołęce jako jedyna autoryzowana stacja Toyoty w tym mieście będzie w pełni wyposażona w najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia serwisowe, kompleksowo wyposażoną lakiernię, blacharnię i wiele stanowisk serwisowych. Podnosząc standardy w ekologii Toyota Dobrygowski zdecydowała się na zastosowanie energooszczędnych systemów grzewczych naszej marki w swoim nowym obiekcie, co wydatnie uwypukla dalekowzroczną politykę właścicieli firmy i zgodność z wysokimi standardami implementowanymi przez koncern Toyota, czego dowodem jest zastosowanie urządzeń marki Zehnder w zakładach produkcyjnych na terenie Europy.

Firmę Toyota Dobrygowski: i w Lubinie, i w Długołęce, mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto planuje zakup auta, bądź szuka fachowego serwisu samochodowego czy kompleksowej obsługi flotowej. 

Jerzy Stosiek, Dyrektor Zarządzający Zhender Polska sp. z o. o.

 

 

prof. Janusz M. PawlikowskiOd ponad 12 lat jestem stałym klientem w firmie „Toyota Lubin Dobrygowski”. Dojazdy z Wrocławia do Lubina nigdy nie stanowiły dla mnie problemu ze względu na przyjazną atmosferę oraz, przede wszystkim,  najwyższą jakość usług, których doświadczałem w „Toyota Lubin Dobrygowski”. Zawsze podkreślałem wysoki profesjonalizm, zarówno kadry kierowniczej jak również wszystkich pracowników, którzy podczas moich pobytów w salonie w Lubinie zapewniali najwyższy poziom usług, a także zawsze służyli fachową radą i pomocą. Rzetelna praca, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiły, że usługi świadczone przez „Toyota Lubin Dobrygowski” zawsze spełniały moje wszelkie oczekiwania.

Niezwykle więc ucieszyła mnie wiadomość, że powstaje nowa stacja dealerska Krzysztofa Dobrygowskiego, dwukrotnego laureata nagrody Dealer Roku 2010 i Dealer Roku 2011;  i to znacznie bliżej,  bo w podwrocławskiej Długołęce.  Wrocław i okolice to ogromna aglomeracja, silny ośrodek biznesowy i akademicki, mający dużą liczbę użytkowników samochodów Toyoty a także  potencjalnych ich nabywców.

Wysoka jakość dotychczas świadczonych usług oraz bardzo wysoki poziom kultury obsługi klienta w „Toyota Lubin Dobrygowski” pozwalają sądzić, że nasza dalsza współpraca, już na miejscu w nowym salonie we Wrocławiu, będzie się również układała bardzo pomyślnie. Wszystkim planującym zakup lub wymianę samochodu na nowy zawsze będę proponować firmę „Toyota Dobrygowski”  i jej nowy salon we Wrocławiu. 

Prof. Janusz M. Pawlikowski

 

mazurek

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mazurek” w Lubinie z największą przyjemnością rekomenduje firmę Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. jako solidnego dostawcę samochodów. Należy również podkreślić profesjonalizm, dobra organizację pracy oraz wysoki poziom świadczonych usług. Jako właściciel ośrodka szkolenia kierowców stawiam na samochody niezawodne i bezawaryjne. Skorzystałem z oferty firmy Dobrygowski Sp. z o. o. ponieważ na terenie Dolnego Śląska ma opinię sprawdzonego dealera. Aktualnie korzystam z trzech modeli Toyoty Yaris, w których zamontowana została instalacja LPG firmy BRC:

• Toyota Yaris 1,3 z instalacją LPG założoną przy przebiegu 110 000 km. Samochód jest intensywnie eksploatowany przez kursantów, do tej pory zwiększył przebieg do 210 000 km i mogę zdecydowanie stwierdzić, że zarówno samochód, jak i zamontowana w nim instalacja pozostają bezawaryjne,

• Toyota Yaris 1,33 VVTi z instalacją LPG firmy BRC zamontowaną przy przebiegu 35 000 km. Auto jest codziennie wykorzystywane przez przyszłych kierowców, więc jego przebieg zwiększył się do 105 000 km. Mimo tak intensywnej eksploatacji samochód nie zwiększył kosztów serwisowych, a warta podkreślenia jest jego bezawaryjność i niezawodność,

• Toyota Yaris 1,33 z instalacją LPG firmy BRC zamontowaną od razu po zakupie. W tej chwili odnotowano przebieg 120 000 km, samochód użytkowany jest przez młodych, przyszłych kierowców, ale mimo tak niedoświadczonych użytkowników – pozostaje niezawodny.

Zgodnie z moimi oczekiwaniami i kalkulacjami, montaż instalacji LPG w Toyotach Yaris stał się niezwykle opłacalną inwestycją w mojej firmie, ponieważ, działając w takiej branży,  autogaz oferuje największe możliwości w obniżeniu kosztów eksploatacji związanych z paliwem, co potwierdzają moje analizy jego średniego zużycia: 6 l/100 km w trasie i 7 l/100 km w mieście.

Zauważyłem zwiększenie ilości przejechanych kilometrów na jednym zbiorniku po zatankowaniu gazu lepszej jakości (BP, Shell), co jeszcze bardziej przełożyło się na wydajność i oszczędności. Warto dodać, że montaż instalacji LPG nie spowodował żadnych efektów ubocznych w eksploatacji samochodów.

Bartosz Mazurek, właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców "Mazurek"

 

Iwona Riczka

Pierwszy samochód ze znaczkiem Toyoty kupiłam w 2004 roku właśnie w salonie Dobrygowski w Lubinie. Od tego czasu jestem stałymklientem tej firmy, ponieważ rzetelność i profesjonalne podejście to cechy, które cenię wśród handlowców. Już niedługo kolejny samochód będę mogła wybrać w Długołęce, ponieważ Toyota Dobrygowski buduje kompleksowy salon w okolicy mojego miasta.

Z nieukrywaną radością przyjąłem do wiadomości, że najlepszy dealer samochodowy - Toyota Dobrygowski - buduje swoją stację również na terenie Wrocławia. Firma ta jest mi znana od ponad 20 lat, ale już od pierwszej wizyty w salonie w Lubinie wiedziałam, że pozostanę jej lojalnym klientem. Kompetentni ludzie na właściwym miejscu, począwszy od mechaników, blacharzy i lakierników, poprzez recepcję, na doradcach handlowych skończywszy, którzy pasję i zaangażowanie przekuwają w całkowite zadowolenie klientów – to przepis na sukces w firmie Dobrygowski, uhonorowanej wieloma prestiżowymi certyfikatami i nagrodami.   

Iwona Riczka, Lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu

Zobacz lokalizację salonu >

Skontaktuj się

Toyota Dobrygowski Joanna Babiś
Joanna Babiś
Toyota Dobrygowski Lubin-Długołęka

+48 602 666 236
Toyota Wrocław
Toyota Lubin