O firmie Toyota Dobrygowski - O nas

mapa

Firma Dobrygowski sp. z o. o. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA na Dolnym Śląsku posiadający dwa salony samochodowe: w Lubinie i w Długołęce 7 km od Wrocławia. Na branżownym runku motoryzacyjnym działamy od 1979 roku, a od 1991 roku jesteśmy autoryzowaną stacją dealerską Toyoty.

Nasza wykwalifikowana kadra to specjaliści w swojej dziedzinie: eksperci i fachowcy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez systematyczny i ciągły dostęp do różnego typu szkoleń, udział w konferencjach metodycznych czy spotkaniach motoryzacyjnych. Aby sprostać wymaganiom Naszych Klientów i utrzymać wysoki poziom oferowanych usług, stale rozwijamy się, szkolimy zarówno w firmie, jak i w specjalistycznym ośrodku szkoleń Toyoty Motor Poland w Warszawie. 

Fundamentem naszej filozofii jest całkowite zadowolenie Klientów, dlatego z pasją i zaangażowaniem oddajemy się pracy tak, aby każdy nasz Gość, który odwiedza stację w Lubinie bądź Długołece poczuł, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. To Klienci są największym dobrem, więc kompletne zaspokojenie ich oczekiwań stanowi główny cel naszej działalności. 

Toyota Dobrygowski w pigułce:

• pasja
• motoryzacja
• wiedza
• doświadczenie
• zaangażowanie

Zobacz lokalizację salonu >

Skontaktuj się

Toyota Dobrygowski +48 76 749 99 99
+48 76 749 99 99
asd@toyotalubin.com.pl


Toyota Dobrygowski +48 71 721 55 55
+48 71 721 55 55
kontakt@toyotawroclaw.pl


Toyota Wrocław
Toyota Lubin